Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

BABOR KOLUMBÁN JOZEF, OFM narodený 21. 3. 1918 v Jindřichoviciach (Česko), ordinovaný 15. 6. 1941, 1948 - administrátor Biksard, 1971 - Cerová - Lieskové

 

BACIGÁL PATRIK, profil na Facebooku, narodený 11. 3. 1971 v Bratislave, pochádza z Pezinku, ordinovaný 14. 6. 1997, 908 63 Radošovce č. 12, 15. 6. 1997 - kaplán Šamorín, 1. 10. 1998 - kaplán Radošovce, 15. 7. 2000 - administrátor Smolenice, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAČA JOZEF, ThDr., narodený 24. 2. 1912 v Košiciach, ordinovaný 17. 5. 1936, 1936 kaplán Trnovec nad Váhom, 1938 - profesor náboženstva na gymnáziu Trnava, 1941 - administrátor Abrahám, 1941 - administrátor Veľké Zálužie, 1941 - administrátor Ludanice, 1942 - farár Ludanice, 1942 - ThDr., 1947 - školský komisár dekanát Preseľany, 1948 - administrátor Budmerice, 1950 - mimo pastorácie, 1952 - dekan - administrátor Lukáčovce, PRÍSLUŠNÝ K TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAČA MARCEL, adresa: RKFÚ, Hviezdoslavova 348/ 33 058 01 Poprad, tel.: 052/ 788 03 61 kancelaria@rkcpoprad.sk, http://www.rkcpoprad.sk, časopis Brána: http://www.rkcpoprad.sk/index1.php?14, k r. 2008 – Poprad, PRÍSLUŠNÝ KU SPIŠSKEJ DIECÉZE

 

BAČA RADOVAN, narodený 9. 9. 1978 v Prešove, ordinovaný 20. 6. 2004, 1997 – matura na gymnáziu Prešov, PRÍSLUŠNÝ KU GRÉCKOKATOLÍCKEMU ARCIBISKUPSTVU PREŠOV

 

BAČÍK FRANTIŠEK, narodený 16. 8. 1976 v Zlatých Moravciach, ordinovaný 2. 1. 2005, 1. 7. 2003 - diakon Bratislava - Dóm sv. Martina, 1. 10. 2003 - diakon Myjava, 15. 9. 2004 - diakon Trnava - sv. Mikuláša, 8. 1. 2005 – primičná svätá omša Zlaté Moravce, 2005 - kaplán Trnava - sv. Mikuláša, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAČÍK PAVOL, narodený 29. 11. 1979 vo Vranove nad Topľou, ordinovaný 20. 6. 2004, PRÍSLUŠNÝ KU GRÉCKOKATOLÍCKEMU ARCIBISKUPSTVU PREŠOV

 

BAČINSKÝ AUGUSTÍN, biskup Starokatolíckej cirkvi, ordinovaný v Rímskokatolíckej cirkvi v r. 1977, 1975 - prepustený zo seminára po zamietnutí jeho žiadosti prestupu z Nitrianskej diecézy do gréckokatolíckej Prešovskej, 1977 - SUSPENDOVANÝ, 16. 12. 1995 - zvolený biskupom a predsedom synodálnej rady Starokatolíckej cirkvi so sídlom v Nitre

 

BAČIŠIN PAVOL, odb. as., JCLic., adresa: RKFÚ 044 45 Svinica č. 141, 055/ 696 52 02, bacisin@rimkat.sk, svinica@rimkat.sk, narodený 1. 11. 1954, ordinovaný 15. 6. 1980, k 1. 11. 1996 - farár Sedliská, k r. 2000 aj k r. 2008 - farár Svinica, 2001 - 2003 - učiteľ kanonického práva na Teologickom inštitúte Košice, k r. 2005 - prednášajúci kánonické právo na Teologickej fakulte KU Ružomberok v Košiciach, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAČIŠIN PETER, pochádza z Prievidze, v r. 1995 bol seminaristom 3. ročníka v Banskej Bystrici – Badíne, PRÍSLUŠNÝ K BANSKOBYSTRICKEJ DIECÉZE

 

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.