Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

BAGIN CYRIL P., adresa: Windsor (Kanada), cbagin@uwo.ca , http://www.geocities.com/cbagin

 

BAGIN EMIL, kandidát kňazstva, pochádza z Ilavy, niekedy medzi r. 1949 - 1989 mu štátna moc neumožnila štúdium bohoslovia

 

BAGIN JOZEF, JCDr., PaeDr., PhD., dekan, člen kňazskej rady, adresa: RKFÚ Višňové, 010 12 Žilina 12, tel.: 041/ 597 22 98, http://frivald.host.sk/dekanat.html#visnove, j.bagin@stonline.sk, tribunal@dcza.sk, narodený 6. 10. 1966 v Ilave, ordinovaný 17. 6. 1990 v Nitre, od 1. 7. 1990 kaplán Bánovce nad Bebravou, 1990 - kaplán a civilná vojenská služba Bánovce nad Bebravou, 1992 - kaplán Bánovce nad Bebravou, 1993 - kaplán Bošany, 1993 - správca farnosti Motešice, 1997 - správca farnosti Bošany, 1998 - ICLic. na Katolíckej univerzite Lublin, 1999 - sudca cirkevného súdu, 1999 - správca farnosti Púchov, 2000 - farár Púchov, 2000 – aj k júnu 2008 - dekan, 2003 - aj k r. 2009 - správca farnosti Višňové, 2006 - PhD. - cirkevné právo, univerzita Lublin, 1. 7. 2008 – notár (súdny vikár, oficiál) žilinskej diecézy, PRÍSLUŠNÝ K ŽILINSKEJ DIECÉZE

 

BAGO JOZEF, SDB, adresa: Miletičova 7, 821 08 Bratislava, narodený 20. 11. 1962 v Topoľčanoch, ordinovaný 30. 5. 1992, 1993 - výpomoc Bratislava, 2001 - Ľvov (Ukrajina), k 20. 3. 2005 - Nová Dubnica, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAHNÍK JOZEF, adresa: adresa: RKFÚ, Júliusa Gábriša 34, 915 01 Nové Mesto nad Váhom, tel.: 032/ 771 23 73, j.bahnik@t-zones.sk, www.prepozitura.sk, http://www.evanjelizacia.estranky.sk, narodený 28. 7. 1966 v Trenčíne, ordinovaný 1. 11. 1991, 1992 - kaplán Bratislava - Rača, 1993 - kaplán Šamorín, 1994 - farár Závada, 1997 - uvoľnený zo zdravotných dôvodov, 1. 7. 1997 - aj k r. 2008 - výpomoc Nové Mesto nad Váhom, AUTOR: Evanjelizácia podľa Evangelii nuntiandi, diplomová práca, 1991, http://www.evanjelizacia.estranky.sk, PRÍSLUŠNÝ K TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BACHAN PAVOL, adresa: RKFÚ Veľké Vozokany, 951 81 Nemčiňany, narodený 17. 11. 1926 v Nových Vozokanoch, ordinovaný 24. 8. 1951, adresa: 951 03 Čeľadice, 1951 - kaplán Bratislava - Dóm sv. Martina, 1952 základná vojenská služba, 1954 - kaplán Dolná Krupá, 1955 - kaplán Šaštín, 1957 - kaplán Topoľčany, 1962 - administrátor Veľké Krškany, 1962 - administrátor Šipice, 1970 -farár Krškany, 1981 - farár Drahovce, 1990 - na odpočinku Veľké Vozokany, 1995 - výpomoc Tekovské Nemce, 1999 - administrátor Čeľadice, k 12. 11. 2006 – Bratislava, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BAJAN JOZEF, Mgr., adresa: RKFÚ, 935 25 Nová Dedina 60, tel.: 036/ 638 91 32, 036/ 981 32, nova.dedina@fara.sk, narodený 24. 2. 1971 v Zlatých Moravciach, pochádza z Nemčiňan, ordinovaný 15. 6. 1996 v Bratislave, 1. 7. 1996 - kaplán Šamorín, 1. 7. 1997 - kaplán Želiezovce, 1. 7. 1999 - administrátor Santovka, 2006 – 2008 – školský dekan, 2008 – administrátor Nová Dedina, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.