Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


 

BALUCH MATEJ JAROSLAV (Baluch Jaroslav Matěj), Opraem., adresa: U Bažantnice 556, 399 01 Milevsko, tel.: 382 521 458, 731 402 881, info@milevskoklaster.cz, http://www.milevskoklaster.cz, Římskokatolická farnost Veselíčko, U Bažantnice 556, 399 01 Milevsko 16. 10. 2001 - kaplán Vráble, 1. 8. 2003 - uvoľnený z Bratislavsko - trnavskej arcidiecézy, k r. 2008 – správca farnosti Veselíčko, PRÍSLUŠNÝ K ČESKOBUDĚJOVICKEJ DIECÉZE

 

BALUCHA VLADIMÍR, CM, Mgr., adresa: RKFÚ Košice – Juh, Milosrdenstva 15, 040 01 Košice, tel./fax: 055/ 676 30 42, farnost@fukp-kosice.sk, www.fukp-kosice.sk, http://www.rimkat.sk/schem2/farnost-118-sk, narodený 16. 2. 1970 v Krompachoch, pochádza z Viťaza, ordinovaný 20.6.2004 v Bratislave, 20. 6. 2004 - kaplán Bratislava - Prievoz, 30. 6. 2005 - uvoľnený zo služieb arcidiecézy, k r. 2007 – 2008 – učiteľ náboženstva na ZŠ Malá Ida, k r. 2008 – kaplán Košice – Šaca, k r. 2009 – kaplán Košice – Juh, AUTOR: Anjeli vo Svätom písme a iných mimobiblických spisoch, diplomová práca, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKEJ ARCIDIECÉZE

 

BALUN BARTOLOMEJ, ICLic., JUDr., adresa: RKFÚ, 900 88 Doľany, tel.: 033/ 649 91 31, narodený 16. 2. 1960 v Šuranoch, ordinovaný 5. 7. 1996 v Trnave, 20. 7. 1996 - primičná svätá omša Ohaj, 1996 - štúdium Rím, 1. 8. 1997 - kaplán Hlohovec, 1. 7. 1998 - kaplán Trnava - mesto, 1. 8. 1999 – 2000 - kaplán Nové Mesto nad Váhom, 15. 2. 2000 - administrátor Doľany, 22. 12. 2003 - cirkevný sudca, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BALUŽÍK VLASTMIL (Balužik Vlastimil), k októbru 2001 - správca farnosti Bežovce, PRÍSLUŠNÝ KU KOŠICKÉMU APOŠTOLSKÉMU EXARCHÁTU

 

BANIA MIROSLAW, CR, adresa: Štúrova 462, 908 72 Závod, narodený 10. 11. 1964 v Suchej Beskidzkiej (Poľsko), ordinovaný 2. 5. 1992, 1996 - kaplán Sološnica, 1. 9. 1998 - administrátor Závod, 1. 9. 2002 - uvoľnený z Bratislavsko - trnavskej arcidiecézy, 1. 8. 2006 – administrátor Rohožník, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 

BANÍK ANTON, SDB, ThLic., publicista, prekladateľ, narodený 22. 4. 1928 v Blatnom, ordinovaný 17. 8. 1964 - tajne, vo Waveli Krakov, stredoškolské štúdium a štúdium na Filozofickej fakulte UK Bratislava, 1965 - profesor SÚSCM Rím, 1967 - pedagogický asistent Belgicko, 1968 - prefekt Saleziáni Taliansko, 1971 - misie Zürich, 2002 Bratislava - na odpočinku, INÉ FUNKCIE: k 15. 9. 1991 – predseda Zahraničnej MS – európskej odbočky so sídlom v Zürichu, O ŇOM: Don Bosco dnes 5/2004, PRÍSLUŠNÝ K BRATISLAVSKO - TRNAVSKEJ ARCIDIECÉZE

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.